O mnie

KACPER GADOMSKI (KG Team) - taekwondo, kickboxing     

       Urodziłem się w 2003 roku w Warszawie. Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem w wieku 6 lat w klubie Cambridge Freestyle Karate w Anglii u Mistrza Ian-a Davisa. W roku 2011 przyjechałem wraz z rodzicami do Polski i rozpocząłem treningi taekwondo oraz kickboxingu w klubie w Sulejówku oraz w Warszawie.   Po dziesięciu latach treningów, szkoleń i walk na turniejach udało mi się w 2018 roku pozytywnie zdać egzaminy na stopnie mistrzowskie (w obu dyscyplinach) i ukończyć międzynarodowe szkolenie instruktorskie z taekwondo.

      Aktualnie posiadam drugi stopień mistrzowski (II dan) w taekwondo oraz pierwszy stopień mistrzowski (I dan) w kickboxingu. W obydwóch dyscyplinach jestem także wielokrotnym mistrzem Polski, wielokrotnym zdobywcą Pucharów Polski, a także mistrzem Świata w zunifikowanych Mistrzostwach Świata w Carrarze, we Włoszech.

     Czterokrotnie miałem także okazję zawalczyć amatorsko na galach sztuk walk i czterokrotnie udało mi się zwycieżyć. Na gali GrapplerNight 6 zdobyłem pierwszy w historii federacji pas i tytuł młodzieżowego mistrza Polski w kickboxingu.

Obecnie mam zaszczyt trenować i reprezentować barwy klubów:

Ninja Academy Warszawa - Trenerka Emilia Szabłowska - Kickboxing

Warszawski Klub Taekwondo / Martial Arts Wyszomierski Team - Trener Mistrz Grzegorz Wyszomierski (VII dan)  - Taekwondo

 

Więcej informacji o mnie - na moim profilu na Facebook-u

 
Copyright ©2019 Kacper Gadomski Team, All Rights Reserved.