2 złota na European Kickboxing Challange

 
W dniach 11-12 września 2020 roku, w Sulejówku odbył się turniej European Kickboxing Challenge, na którym Kacper Gadomski wywalczył dwa złote medale w formule pointfighting, w dwóch kategoriach wagowych (-63 kg. i -69 kg.). 
 
Na zdjęciu: Kacper Gadomski wraz z Trenerką Emilią Szabłowską

Konsultacje z pointfightingu 

 
Po raz kolejny w Ninja Academy Warszawa odyły się konsultacje pointfightingu organizowane przez Trenrekę Kadry Polski Kadetów Pointfighting - Emilię Szabłowską. Na szkoleniu nie zabrakło Kacpra Gadomskiego, który oficjalnie już rozpoczął przygotowania do Mistrzostw Polski jako junior.

Pierwsze zgrupowanie kadry juniorów 

 
W dniach 25-31 lipca 2020 roku w Sztutowie odbyło się zgrupowanie Kadry Polski Juniorów Pointfighting (PZKB) prowadzone przez Trenera Rafała Karcza w którym uczestniczył po raz pierwszy jako junior Kacper Gadomski.
 
To był bardzo pracowity i owocny tydzień. Trenować w takim towarzystwie, w takich barwach i z takim Trenerem to prawdziwy zaszczyt.
Dziękuję serdecznie wszystkim za wspólne treningi i do zobaczenia na zawodach lub na kolejnym zgrupowaniu!!! 💪💪🔥🔥🔥

Slovak Open - międzynarodowy turniej WAKO

 
W dniach 21-23 lutego w Bratysławie na Słowacji odbył się międzynarodowy turniej WAKO Slovak Open, w którym wzięło udział ponad 500 zawodników z całej Europy, w tym reprezentacja z Polski.
 
Na turnieju Kacper Gadomski staje na podium dwukrotnie, zdobywając srebrny i brązowy medal w kategorii pointfighting-u senior do -63 kg oraz -69 kg.

Przygotowania do Pucharu Europy

 
Już za dwa tygodnie Kacper Gadomski stanie do rywalizacji w kickboxingu o Puchar Europy WAKO na prestiżowym turnieju Golden Glove we Włoszech.
 
W przygotowaniach do walk pomaga, jak zawsze, Trenerka Emilia Szabłowska.
 
 

Zgrupowanie kadry kickboxingu

 
Już po raz siódmy odbyły się w Warszawie konsultacje i zgrupowanie kadry kickboxingu w formule pointfighting. Kacper Gadomski szkolił techniki walk planszowych pod czujnym okiem trenerki kadry Emilii Szabłowskiej.
 
 

"Posędziowane"

 
8 grudnia 2019 Kacper Gadomski ponownie pokazał się w innej roli niż zwykle (aczkolwiek nadal w branży sportów walki). Tym razem wziął udział w turnieju Taekwondo Mazovia Cup Open w Legionowie jako sędzia.

Asysta trenera

 
W dniu 23 listopada br. w Wołominie odbywał się turniej dzieci i kadetów Point Hunter, gdzie Kacper Gadomski (KG Team) po raz pierwszy wystąpił nie jako zawodnik, ale jako sekundant oraz asystent trenerki Emilii Szabłowskiej, wspierając młodszych kolegów i koleżanki z klubu Ninja Academy Warszawa. Fot. Łukasz Kasprowicz.
 
 

Srebro na pucharze Polski w kickboxingu w Świdniku

 
Z pierwszego startu jako junior na Pucharze Polski - Pointfighting Grand Prix PZKB w kickboxingu Kacper Gadomski wrócił ze srebrnym medalem w konkurencji indywidualnej i brązowym medalem w drużynówce! W ogólnej klasyfikacji medalowej klub NinjaAcademyWarszawa zajął drugie miejsce. Na zdjęciu obok: na 2 miejscu podium Kacper Gadomski. Na zdjęciu poniżej: reprezentacja klubu NinjaAcademy Warszawa z Trenerką Emilią Szabłowską.
 

Stypendium za osiągnięcia sportowe przyznane

 
W dniu 10 października Kacper Gadomski miał zaszczyt wziąć udział w uroczystej gali zorganizowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Sulejówku, na której otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe od Pana Arkadiusza Śliwy Burmistrza Miasta. 
 
Na zdjęciach: Kacper Gadomski podczas ceremonii wręczenia nagród przez Burmistrza Sulejówka Pana Arkadiusza Śliwę.
 

Seminarium z mistrzem Simonem Scherem

 
W dniu 5 października br., w Warszawie odbyło się seminarium taekwondo z Mistrzem Simonem Scherem (VII dan) z USA zorganizowane przez Mistrza Grzegorza Wyszomierskiego (Martial Arts Wyszomierski Team), w którym brał udział także Kacper Gadomski. Głównymi tematami szkolenia były techniki rozciagania oraz techniki kopnięć.  
 
Na zdjęciu od lewej: Mistrz Simon Scher (VII dan) oraz Kacper Gadomski (II dan). Na zdjęciu poniżej: Mistrz Grzegorz Wyszomierski (VII dan), Agnieszka Stobbe-Wyszomierska (V dan), Kacper Gadomski (II dan).
 
 
 

Mistrzostwa Europy w kickboxingu w Gyor za nami!

 
Niestety tym razem Kacper Gadomski wraca bez medalu, po przegranym pojedynku z finalistą tego turnieju, świetnym włoskim pointerem - Federico Bramati.
 
W konkurencji drużynowej także los nie był łaskawy i już w pierwszej walce, reprezentacja Polski kadetów (w tym Kacper Gadomski) natrafiła na świetny włoski team i przegarła pojedynek o przejście do kolejnego etapu.
 
 
 
 
 
 

Gotowi do walki!

 
Już 23 sierpnia Kacper Gadomski w ramach reprezentacji Kadry Narodowej Kickboxingu (PZKB), wyjeżdża na Mistrzostwa Europy WAKO do Gyor na Węgry.
 
Na zdjeciu z lewej: Kacper Gadomski z Trenerką Emilią Szabłowską w strojach kadrowych, w klubie Ninja Academy Warszawa.
 
Na zdjęciu poniżej: koledzy i koleżanki klubowi oraz jednoczęsnie reprezentacja Kadry Narodowej Kadetów Pointfighting 2019 z Ninja Academy Warszawa w składzie: Kacper Gadomski, Jakub Kasprowicz, Nina Śmigielska, Wiktoria Lendzion, Michał Niebrzydowski, Trenerka Emilia Szabłowska. Foto: Łukasz Kasprowicz
 

Trening z Wojciechem Ołtarzewskim

 
W dniu 20 sierpnia 2019 roku, w klubie Ninja Academy Warszawa, w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy WAKO w Gyor Kacper Gadomski odbył trening z wybitnym Trenerem kickboxingu Wojciechem Ołtarzewskim.
 
Trener Ołtarzewski w myśl zasady: im trudniej na macie, tym łatwiej na zawodach - nie miał dla Kacpra litości i wycisnął z niego ostatnie pokłady energii. 
 
Na zdjęciu: Kacper Gadomski z Trenerem Wojciechem Ołtarzewskim w klubie Ninja Academy Warszawa.

Sparingi międzyklubowe przygotowujące do Mistrzostw Europy WAKO

 
W dniach 28-29 lipca br. Kacper Gadomski wraz z ekipą z Wielcko-Gdowskiej Szkoły Walki (Mateuszem Kucharzem oraz Trenerem Mateuszem Dylawerskim) odbył sparingi przygotowujące do zbliżających Mistrzostw Europy WAKO w Gyor, pod okiem Trenerki Kadry Nardowej Emili Szabłowskiej w klubie Ninja Academy Warszawa.
 
Kacper został powołany do reprezentacji Polski na ME Kickboxingu w kategorii pointfighting - kadet starszy, -63 kg. Przygotowania idą pełną parą!

Druga belka na czarnym pasie w Taekwondo

 
W dniach 25-26 maja 2019 roku w Warszawie odbył sie centralny egzamin taekwondo Polskiego Zrzeszenia Taekwondo na stopnie mistrzowskie, z komisją w składzie: Mistrz Grzegorz Wyszomierski (VII dan), Prezes Polskiego Zrzeszenia Taekwondo, Trener Sebastian Maniak (VI dan), członek zarządu Polskiego Zrzeszenia Taekwondo, Trener Rafał Bagiński (V dan),  podczas którego Kacper Gadomski otrzymał drugi dan. 
 
Trenerem i mentorem Kacpra  w taekwondo jest Mistrz Grzegorz Wyszomierski z klubu Martial Arts Wyszomierski Team/Warszawski Klub Taekwondo.
 
 

Powołanie do Kadry Narodowej PZKB

 
W dniu 15 kwietnia br. Kacper Gadomski otrzymał powołanie do Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) na lata 2019/2020.
 
Na zdjęciu: Kacper Gadomski (KG Team) wraz z Trenerką kadry kadetów pointfighting Emilią Szabłowską w klubie Ninja Academy Warszawa.

Debiut Kacpra Gadomskiego na Pucharze Świata WAKO Austrian Classics zakończony brązowym medalem w pointfighting!

 
W dniu 13 kwietnia 2019 roku reprezentacja Polski PZKB, w tym (po raz pierwszy) Kacper Gadomski (KG Team) wzięła udział w Pucharze Świata kicboxingu WAKO. Turniej Austrian Classics to jeden z najbardziej prestiżowych imprez kickboxingu na świecie. Konkurują w nim najlepsi na świecie kickboxerzy- ponad 2200 uczestników z 39 krajów.
 
Kacper w swojej kategorii (kadet starszy, point-fighting, -63 kg) miał 28 przeciwników, ale mimo to udało się mu wywalczyć miejsce na podium! W trzech walkach pokonał: Austriaka, Anglika i Niemca. Uległ dopiero w pojedynku o wejście do finału Amerykaninowi z Top Ten Team Jason-owi Letona, zwycięzcy całego turnieju.
 
Dziękujemy serdecznie naszej super Trenerce Emilii Szabłowskiej za przygotowanie, wsparcie na macie i cenne podpowiedzi oraz rodzicielskiej grupie wsparcia za pomoc organizacyjną. Gratulujemy sukcesów i świetnych walk naszym kolegom i koleżankom z klubu Ninja Academy Warszawa.
 
To był świetny sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się na Węgrzech w sierpniu br.
 
Specjalne podziękowania dla sponsorów: #Remade, #Funtech, #CKMediator, #ulefone.

Partnerzy/sponsorzy

Zwycięstwo w sporcie nie przychodzi łatwo. Regularny trening i starty w turniejach to podstawa. Jednak na sukces składają się również: predyspozycje, ciężka praca, samodyscyplina, prowadzenie zdrowego trybu życia, motywacja, wtrwałość i niestety niekończące się nakłady finansowe. I tu na szczęście z pomocą przychodzą wspaniali sponsorzy/partnerzy: Ulefone, CK Mediator, Funtech, Remade, GAPA.  Dziękujemy!!!
 

Wicemistrzostwo Polski w kickboxingu zdobyte!

 
W dniach 23-24 marca 2019 roku, w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w konkurencjach point-fighting i light-contact PZKB w Węgrowie.
 
Kacper Gadomski (KG Team), reprezentujący po raz pierwszy klub kickboxerski Ninja Academy Warszawa zdobył wicemistrzowski tytuł i tym samym srebrny medal w konkurencji point-fighting. Pojedynek finałowy był bardzo emocjonujący i zakończył się dopiero po dwóch dogrywkach.
 
Do pierwszego miejsca zabrakło troszkę szczęścia i przede wszystkim kondycji, która po długiej chorobie i przerwie w treningach dopiero zaczyna wracać. Kacper pilnie uczy się i szlifuje technikę oraz powrót do formy pod okiem wspaniałej Trenerki kickboxingu Emilii Szabłowskiej w Ninja Academy Warszawa.

Mistrzostwa Polski Zachodniej Taekwondo zaliczone!

 
17 listopada 2018 roku Kacper Gadomski (KG TEAM) wraz z ekipą Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) wział udział w Mistrzostwach Polski Zachodniej Taekwondo ITF, gdzie udało mu się wywalczyć złoty i brązowy medal. Niestety w walce półfinałowej doznał kontuzji co wyeliminowało go ze startów i treningów na ponad trzy miesiące.

Pas i tytuł Mistrza federacji Grappler Night w rękach Kacpra Gadomskiego.

 
W dniu 27 października w Mińsku Mazowieckim odbyła sie prestiżowa gala MMA Grappler Night VI, na której Kacper Gadomski (KG Team) zdobył, jednogłośną decyzją sędziów, pierwszy w historii pas federacji Grappler Night oraz tytuł mistrzowski w kickboxingu. Kacper przygotowywał się do swojego pojedynku w Klubie Walki Grappler, pod czujnym i bardzo wymagającycm okiem Trenera Marcina Frankiewicza. Należy dodać, że była to Kacpra czwarta wygrana walka na galach.  W poprzednich latach walczył dwukrotnie na gali w gołdapii Gołdap Fight Night oraz dwukrotnie w Mińsku Mazowieckim na Gali MMA Grappler Night.

Złoto i tytuł Mistrza Polski w Taekwondo dla Kacpra Gadomskiego!

 
W dniu 26 maja 2018 roku w Będzinie odbyły się Mistrzotwa Polski Taekwondo ITF, na których Kacper Gadomski zdobył złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski Taekwondo. Niestety zawody nie były do końca udane, gdyż ze wzgledu na kontuzję musieliśmy zrezygnowac z udziału w pozostałych konkurencjach.

4 złota, 4 puchary i tytuł Mistrza Polski kickboxingu WKA zdobywa Kacper Gadomski. 

 
Marzec 2018 obfituje w sukcesy sportowe. W Świdnicy na Mistrzostwach Polski kickboxingu WKA i Otwartym Pucharze Polski w taekwondo Kacper Gadomski dosłownie"rozgramia" konkurentów we wszystkich konkurencjach i zdobywa  4 złote medale w kickboxingu (wwalki point i light w swojej i w wyższej kategorii wagowej), 4 puchary Polski w Taekwondo (semi, light, układy i techniki specjalne) i oczywiście tytul Mistrza Polski kickboxingu federacji WKA.

Trzy złota i brąz na Pucharze Polski w Taekwondo oraz tytuł najlepszego zawodnika turnieju dla Kacpra Gadomskiego!

 
W dniu 13 marca odbył się Puchar Polski Taekwondo ITF w Dzierżoniowie. Na truniej zgłosiło sie ponad 600 zawodników z całej Polski. Był to bardzo udany start Kacpra Gadomskiego ponieważ nie dość, że wywalczył 3 złote medale (w konkurencjach: semi-contact, układy formalne, light-contact,) i brąz w technikach specjalnych, to na koniec zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Do zawodów Kacper przygotowywał się w Warszawskim Klubie Taekwondo pod okiem Trenera, Mistrza Grzegorza Wyszomierskiego.

Mistrzostwa Polski Tang Soo Do w Wołominie - Kacper Gadomski zdobywa dwa złota, srebro i tym samym tytuł Mistrza Polski Tang Soo Do!!! 

 
Gościnnie, dla sprawdzenia siebie, dla zdobycia doświadczenia, w marcu 2018 roku Kacper Gadomski (KG Team) wziął udział w Mistrzostwach Polski Tang Soo Do w Wołominie. Udział w tej imprezei zaoowocował sporym sukcesem. Kacper zdobył dwa złote oraz srebrny medal i tym samym tytuł Mistrza Polski Tang Soo Do. Brał także udział w biciu rekordu Polski w kopnięciu dosiężnym. Wprawdzie rekordu nie udało mu sie pobić, ale wygrał całą konkurencje skacząc na wysokość 266 cm. 
Copyright ©2019 Kacper Gadomski Team, All Rights Reserved.